Zasady rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 do Szkoły Podstawowej (i Klubiku Przedszkolaka) Niepublicznej Kolegium św. St. Kostki

Trwa nabór do wszystkich klas Szkoły Podstawowej Niepublicznej Kolegium Św. Stanisława Kostki w Warszawie na rok szkolny 2019/2020.
Przyjmujemy młodzież z Polski i z zagranicy na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej.
Młodzież powinna odznaczać się dobrymi wynikami w nauce i wzorową postawą.
Znajomość języka polskiego dla kandydatów z zagranicy nie jest kryterium wymaganym do przyjęcia do szkoły.

Wymagane dokumenty

• kwestionariusz kandydata (do pobrania w sekretariacie szkoły lub ze strony szkoły www.sppolonijna.edu.pl);
  • opinia szkoły, organizacji polonijnej lub parafii, które polecają kandydata (z danymi kontaktowymi organizacji polecającej lub parafii)
  • dla osób nieposiadających polskiego obywatelstwa – ksero Karty Polaka lub innego dokumentu potwierdzającego polskie pochodzenie, ksero pierwszej strony paszportu zagranicznego;
  • kandydaci bez polskiego pochodzenia mogą być przyjęci na specjalnych uzgodnionych warunkach;
  • 2 zdjęcia kandydata;
  • oceny z I semestru (bieżącego i świadectwo z poprzedniej klasy);
  • podanie rodziców o przyjęcie dziecka do szkoły (do pobrania w sekretariacie lub ze strony szkoły www.sppolonijna.edu.pl);
  • podanie kandydata o przyjęcie do szkoły (do pobrania w sekretariacie lub ze strony szkoły www.sppolonijna.edu.pl);
  • życiorys napisany przez kandydata;
  • odpis aktu chrztu lub oświadczenie rodziców, że dziecko nie jest ochrzczone;
  • odpis aktu urodzenia (ksero); oryginał do wglądu, jeśli kandydat zostanie przyjęty.

Dokumenty należy dostarczyć osobiście, pocztą tradycyjną na adres szkoły lub w formie elektronicznej (zeskanowane) na e-mail: rekrutacja.kolegium@gmail.com.

Warunki odpłatności do Klubiku Przedszkolaka

1. 700,00 zł miesięcznie (7:30 – 15:00)
  2. 200,00 zł miesięcznie świetlica (15:00 – 17:00)
  3. 5,00 zł jeden obiadek
    oraz jednorazowa bezzwrotna wpłata wpisowa – 250,00 zł

Warunki odpłatności dla uczniów

1. 850,00 zł miesięcznie (przez 10 miesięcy)
    oraz jednorazowa bezzwrotna wpłata wpisowa – 500,00 zł
  2. Dla uczniów pochodzących z krajów ze Wschodu
    500,00 zł miesięcznie (przez 10 miesięcy)
    oraz jednorazowa bezzwrotna wpłata wpisowa – 250,00 zł

Klasy od 0 do VI

Ponadto obowiązuje też jednorazowa wpłata:

• 40,00 zł ubezpieczenie NNW
  • 210,00 zł strój szkolny
  • 100,00 zł dopłata do podręczników językowych

Jest możliwość wykupienia obiadów w szkolnej stołówce: 8,00 zł dziennie za obiad. Płatność w sekretariacie szkoły za miesiąc z góry.

Klasy od VII do VIII

Ponadto obowiązuje też jednorazowa wpłata:

• 40,00 zł ubezpieczenie NNW
  • 260,00 zł strój szkolny
  • 150,00 zł dopłata do podręczników językowych

Jest możliwość wykupienia obiadów w szkolnej stołówce: 10,00 zł dziennie za obiad. Płatność w sekretariacie szkoły za miesiąc z góry.